Ułatwienia dostępu

Mateusz Hulewicz zwycięzcą zawodów Pit Bike Supermoto


Uczeń naszej szkoły Mateusz Hulewicz z klasy I TM w dniu 19.05.2018 r. wziął udział w I rundzie Pucharu Polski Pit Bike Supermoto. 
Startował w klasie Stock 150 Junior reprezentując klub GTŻ Grudziądz. W zawodach zdobył I miejsce.
Należy nadmienić, że był to debiut Mateusza w tego typu zawodach. W sesji rozgrzewkowej zaliczył potężnego high side’a co nie przeszkodziło mu wygrać kwalifikacji zdobywając tym samym  pole position (pierwsze pole startowe). W pierwszej rundzie odbyły się dwa wyścigi. Pierwszy wyścig Mateusz ukończył na trzeciej pozycji ze względu na  usterkę techniczną motocykla (przepalona świeca zapłonu). Drugi wyścig po usunięciu usterki ukończył na I pozycji. W rezultacie zakończył całą rundę wygrywając zawody. Druga runda już 03.06.2018 r. Trzymajcie kciuki !!!

Image  
Image

Image

Image

Image
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113