Mateusz Hulewicz zwycięzcą zawodów Pit Bike Supermoto

Uczeń naszej szkoły Mateusz Hulewicz z klasy I TM w dniu 19.05.2018 r. wziął udział w I rundzie Pucharu Polski Pit Bike Supermoto.
Startował w klasie Stock 150 Junior reprezentując klub GTŻ Grudziądz. W zawodach zdobył I miejsce.
Należy nadmienić, że był to debiut Mateusza w tego typu zawodach. W sesji rozgrzewkowej zaliczył potężnego high side’a co nie przeszkodziło mu wygrać kwalifikacji zdobywając tym samym  pole position (pierwsze pole startowe). W pierwszej rundzie odbyły się dwa wyścigi. Pierwszy wyścig Mateusz ukończył na trzeciej pozycji ze względu na  usterkę techniczną motocykla (przepalona świeca zapłonu). Drugi wyścig po usunięciu usterki ukończył na I pozycji. W rezultacie zakończył całą rundę wygrywając zawody. Druga runda już 03.06.2018 r. Trzymajcie kciuki !!!