Ułatwienia dostępu

"Maraton pisania listów"

W dniu 07-12-2018 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu odbył się finał ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Amnesty International: "Maraton pisania listów" w obronie osób, których prawa człowieka są łamane.Nasza szkoła również uczestniczyła w tej akcji; koordynatorem akcji na terenie naszej szkoły była p. Barbara Mańska-Borowska. Uczniowie naszej szkoły napisali 540 listów w obronie osób z całego świata, których prawa człowieka są łamane.
Podczas finału grupa uczniów z naszej szkoły napisała dodatkowo 158 listów, czyli ogółem Zespół Szkół Technicznych ma na koncie 698 listów w obronie ludzi na całym świecie i pod względem liczby napisanych listów jesteśmy nie do pokonania na mapie szkół z terenu Grudziądza.
Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do tej akcji organizowanej zawsze przed 10-12- na pamiątkę uchwalenia 10 XII 1948 roku Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka przez Zgromadzenie Ogólne ONZ- koordynator akcji na terenie ZST- Barbara Mańska-Borowska, serdecznie dziękuje.


Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113