Ułatwienia dostępu

Licealiada w Sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 19.10.2017 roku odbyła się Licealiada w Sztafetowych biegach przełajowych. Uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finałów wojewódzkich, które odbędą się 25.10.2017 w Bydgoszczy.W skład zwycięskiej drużyny wchodzą:
Cichaczewski Patryk (IIToe), Gryglewski Karol (III Tel), Jabłoński Sergiusz (IV aTinf), Kirsz Jakub (IIc Tinf), Kramp Mariusz (IITM), Kwiatkowski Dawid (I TMI), Łukowski Jakub (I TMI), Maliszewski Mateusz (IITM), Michalski Tomasz (I TM),Smulski Dominik (IITM), Sosnowski Szymon (IIb Tinf), Szablewski Mateusz (II Toe), Szymański Paweł (IIa Tinf), świergal Maciej (IV TME), Zawada Kamil (I TM).
Reprezentującym szkołę gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opiekun drużyny: Piotr Balcerzak
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113