Konkurs talentów oraz zawody o tytuł “Największego Byczka w szkole”

25 Marca odbędzie się kolejna edycja szkolnego konkursu talentów. Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie, które dotychczas się nie zgłosiły proszone są o kontakt z Panem Grzegorzem Cybulskim osobiście lub przez e-dziennik. Zapisy trwają do 15 marca, czyli do piątku.

Bezpośrednio po konkursie talentów odbędą się pierwsze w ZST zawody o tytuł “Największego Byczka w szkole” polegające na wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej, organizowane przez Samorząd Uczniowski. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w zawodach proszone są o zgłoszenie się do Pana Piotra Balcerzaka.
Liczba zawodników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zasady oraz regulamin zawodów dostępne są na stronie szkoły oraz u Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.