Ułatwienia dostępu

Koncert charytatywny dla Julii

Dnia 20 XI 2017r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych zorganizowali akcję charytatywną, której celem była pomoc Julii Strzeleckiej uczennicy I LO w finansowaniu leczenia ciężkiej choroby - raka (chłoniak Hodgkina).
W związku z powyższym w auli odbył się  koncert zespołów muzycznych ZST/LO2 i ZSBiP. Poza tym na terenie szkoły można było kupić smaczne ciasta, które upiekli nasi uczniowie. W akcji zbierania pieniędzy oprócz Zespołu Szkół Technicznych uczestniczył Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych oraz Gimnazjum  Nr 4. Zebrane pieniądze zostaną przekazane JULII.  
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113