IX Spotkanie z Piosenką

W dniu 28 maja 2019 r. odbyło się IX Spotkanie z Piosenką, organizowane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej
w Grudziądzu.
Po wielogodzinnych zmaganiach wokalnych uczennica klasy 2 technikum analitycznego Agata Jarzembska
zajęła I miejsce w kategorii klas VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych (uczennicę wspierał opiekun – p. Maciej Winnicki).
Celem konkursu było propagowanie aktywności artystycznej młodzieży, prezentacja dorobku artystycznego solistów, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami konkursu oraz możliwość uzyskania fachowej oceny i porady od jury.
Gratulujemy Agacie i życzymy kolejnych sukcesów.