IX Jesienne Manewry Ekotona 2016

26 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Jesiennych Manewrach Ekotona 2016 w Marszach na Orientację. Organizatorem był KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Marcin Kołecki z klasy III TM w kategorii TU zajął III miejsce i uzyskał 25 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Dominik Nowakowski i Paweł Ćwiek z klasy II AEO w kategorii TU zajęli IV miejsce i uzyskali 24 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Bazą zawodów był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Grudziądzu (Osiedle Lotnisko). Uczniowie poruszali się po Lesie Komunalnym Miasta Grudziądza.

Osoby biorące udział w zawodach:

Miller Maja z klasy I TAM i Łukasz Wolniak z klasy II Te w kategorii TD.

Zawadzka Weronika z klasy I b Tinf., Szpyra Patryk i Malinowski Grzegorz z klasy I a Tinf. w kategorii TD  i uzyskali 13 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Lewańska Daria, Katarzyna świstowska z klasy I TAM i Dominik Murawski z klasy I TM w kategorii TP.