Ułatwienia dostępu

IX Jesienne Manewry Ekotona 2016

26 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Jesiennych Manewrach Ekotona 2016 w Marszach na Orientację. Organizatorem był KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu. 

Marcin Kołecki z klasy III TM w kategorii TU zajął III miejsce i uzyskał 25 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.Dominik Nowakowski i Paweł Ćwiek z klasy II AEO w kategorii TU zajęli IV miejsce i uzyskali 24 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.


Bazą zawodów był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Grudziądzu (Osiedle Lotnisko). Uczniowie poruszali się po Lesie Komunalnym Miasta Grudziądza. 

Osoby biorące udział w zawodach: 

Miller Maja z klasy I TAM i Łukasz Wolniak z klasy II Te w kategorii TD.

Zawadzka Weronika z klasy I b Tinf., Szpyra Patryk i Malinowski Grzegorz z klasy I a Tinf. w kategorii TD  i uzyskali 13 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Lewańska Daria, Katarzyna świstowska z klasy I TAM i Dominik Murawski z klasy I TM w kategorii TP.


Opiekun: Monika Bartoszek.


Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113