Głosowanie w Plebiscycie Sportowym

W tym roku 2022, drużyna MKS Delfin  Grudziądz, obroniła tytuł Mistrza Polski Juniorów w piłce ręcznej plażowej.  Bardzo miło jest nam, że trzon tej drużyny stanowią nasi uczniowie:
Paweł Dombrowski,
Szymon Trzaskowski
,
Mariusz Sobótka to ta trójka po raz kolejny stanęła na najwyższym podium w Mistrzostwach odbywających się w sierpniu w Kątach  Wrocławskich. Należy podkreślić,  że dokonali tego jako pierwsi w historii w młodzieżowych rozgrywkach tej kategorii wiekowej.   To nie wszyscy,  w tym sezonie Dawid Gesek i Łukasz  Janicki,  zasilili szeregi zespołu i wsparli swoich starszych kolegów w walce o utrzymanie tytułu.
Całej piątce serdecznie gratulujemy!!!

Zwracamy się do Was z prośbą,  chłopacy mogą zostać laureatami w Plebiscycie Sportowym Gazety Pomorskiej województwa kujawsko pomorskiego w kategorii Drużyna Roku, a do tego potrzebne są Wasze głosy.

Szczegóły znajdziecie w poniżej.

Wyślij na 7303 SMS: BGH.76 (3,69zlzVAT) lub głosuj na www.pomorska.pl/p/kandydat/3274729