Gala Przedsiębiorczości w Ministerstwie Rozwoju

W czwartek, 27 lutego br. w Sali pod Kopułą Ministerstwa Rozwoju odbył się finał 16. edycji „Dnia Przedsiębiorczości”.
W uroczystej gali w siedzibie Ministerstwa Rozwoju wzięła udział wiceminister edukacji Marzena Machałek.
W tym roku w przedsięwzięciu uczestniczyło 712 szkół, ponad 36 tys. uczniów oraz 12 768 firm i instytucji.
24 najaktywniejsze szkoły - w tym Zespół Szkół Technicznych, 21 firm i instytucji, oraz 3 szkolnych koordynatorów - w tym Mirosław Rzymski - to grono nagrodzonych w ubiegłorocznej edycji „Dnia przedsiębiorczości”.
Naszą szkołę reprezentowali: dyrektor Adam Szewczuk, koordynator Mirosław Rzymski oraz uczniowie z klasy 3TAn - Maja Kruczkowska, Agnieszka Żywiecka i Wojciech Masłoń.
Skorzystaliśmy też z opcji zwiedzania Sejmu R.P.