ENERGA-OPERATOR wspiera naszych najlepszych elektryków

Za wyniki uzyskane w II semestrze roku szkolnego 2016/17 stypendia otrzymali najlepsi uczniowie klas
w zawodzie technik elektryk, objętych patronatem grupy energetycznej Energa-Operator SA z siedzibą
w Gdańsku.
Stypendia te  przyznawane są na semestr i wypłacane co miesiąc.

W bieżącym semestrze stypendia otrzymują:
- Mateusz Paluch kl. II
- Konrad Skibiński kl. IV
- Radosław Pieńkowski kl. IV
- Piotr Lutostański kl. IV
- Adam Łepak kl. III.

Oficjalnego wręczenia stypendiów dokonał w dniu 8.11.2017 r. pan Krzysztof  Dmoch, dyrektor generalny Energa-Operator Oddziału w Toruniu.
Stypendia grupy Energa-Operator SA przyznawane są naszym uczniom systematycznie od września 2013 r.
na podstawie Umowy o Współpracy zawartej pomiędzy szkołą a Energa-Operator SA z siedzibą w Gdańsku, odnowionej w roku 2016.