ENERGA-OPERATOR wspiera naszych najlepszych elektryków

Za wyniki uzyskane w roku szkolnym 2015/16 stypendia otrzymali najlepsi uczniowie klas w zawodzie technik elektryk, objętych patronatem przez Energa-Operator SA z siedzibą w Gdańsku.
Stypendia te  przyznawane są na semestr i wypłacane co miesiąc.
W bieżącym semestrze stypendia otrzymują uczniowie klasy IV:
- Andrzej Molenda
- Dawid Laser
- Rafał Szczech
- Cezary Krasiński
- Dawid Cieszyński

Gratulujemy!

Oficjalnego wręczenia stypendiów dokonał w dniu 09.11.2016 r. pan Krzysztof  Dmoch (pierwszy z lewej) dyrektor generalny Energa-Operator Oddziału w Toruniu.
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych otrzymują systematycznie stypendia już od września 2013 r. na podstawie Umowy o Współpracy zawartej pomiędzy szkołą a Energa-Operator SA z siedzibą w Gdańsku, odnowionej w roku 2016.
Na terenie obejmowanym przez Oddział w Toruniu jesteśmy jedyną szkołą objętą patronatem tej firmy.