Energa-Operator SA nieustannie wspomaga naszą szkołę

12 grudnia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole Zastępcę Dyrektora Generalnego Oddziału Toruńskiego Energa-Operator SA p. Jacka Kowalskiego oraz p. Justynę Gerc z Wydziału Zarządzania Personelem firmy.
Goście zainteresowani byli wyposażeniem pracowni elektrycznych, w tym pracownią znacząco doposażoną z funduszy firmy Energa-Operator SA. Doboru i zakupu sponsorowanego doposażenia oraz reorganizacji pracowni dokonał nasz nauczyciel p. Artur Kalbarczyk przy dużym zaangażowaniu uczniów.
Energa-Operator SA systematycznie wspiera szkołę od 2013 r. poprzez m.in. doposażanie pracowni, fundowanie nagród rzeczowych oraz regularne fundowanie stypendiów dla pięciu najlepszych uczniów szkoły w zawodzie technik elektryk.