Ułatwienia dostępu

Energa-Operator SA nieustannie wspomaga naszą szkołę


12 grudnia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole Zastępcę Dyrektora Generalnego Oddziału Toruńskiego Energa-Operator SA p. Jacka Kowalskiego oraz p. Justynę Gerc z Wydziału Zarządzania Personelem firmy.
Goście zainteresowani byli wyposażeniem pracowni elektrycznych, w tym pracownią znacząco doposażoną z funduszy firmy Energa-Operator SA. Doboru i zakupu sponsorowanego doposażenia oraz reorganizacji pracowni dokonał nasz nauczyciel p. Artur Kalbarczyk przy dużym zaangażowaniu uczniów.
Energa-Operator SA systematycznie wspiera szkołę od 2013 r. poprzez m.in. doposażanie pracowni, fundowanie nagród rzeczowych oraz regularne fundowanie stypendiów dla pięciu najlepszych uczniów szkoły w zawodzie technik elektryk. Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113