Dzień Przedsiębiorczości

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, przedstawiciele Firm oraz Instytucji.

Uprzejmie informujemy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną w kraju, podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu realizacji 17. edycji programu „Dzień przedsiębiorczości”.
Wybór dnia na odbycie praktyk pozostawiamy do decyzji władzom Szkół oraz Zarządom Firm i Instytucji. Takie spotkania mogą odbyć się każdego dnia do końca roku szkolnego.
Życzymy powodzenia!
Zespół Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Reasumując- Drodzy, ale Zdrowi Uczniowie. Dzień Przedsiębiorczości się odbędzie. Proszę poinformować Firmy-( telefonicznie, mailem ), że termin odbycia praktyk podamy w póĽniejszym terminie.
Firmy też mogą zaproponować swój termin i tego dnia będziecie zwolnieni z zajęć lekcyjnych.

Dodatkowo przypominam ( w tych klasach, w których uczę ), że umowa o dobrych ocenach za podanie danych Firmy na stronę Szkoły ( zst.grudziadz.com.pl/dp ) cały czas jest aktualna.

Powodzenia.
Mirosław Rzymski