Ułatwienia dostępu

Damian Szczeciński stypendystą Premiera


W dniu 3.12.2018r w Zespole Szkół Technicznych w Toruniu nasz uczeń z klasy IVb TI Damian Szczeciński uczestniczył w uroczystości wręczania dyplomów tegorocznym stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Dyplom otrzymał z rąk kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty Marka Gralika.
Stypendia te przyznawane są uczniom szkół dla młodzieży, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Stypendium otrzymuje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i uzyskał najwyższą średnią w szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy i uzyskuje w niej najwyższe wyniki a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.
Gratulujemy!

 

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113