Ułatwienia dostępu

Biuletyny maturalne dla nauczycieli


 
Biuletyny Maturalne przygotowane w Wydziale Matur CKE zawierą m. in. propozycje scenariuszy, według których można przeprowadzić szkolenia rad pedagogicznych, przygotowujące nauczycieli do pracy z informatorami maturalnymi. Kolejne biuletyny poświęcone są egzaminom maturalnym z poszczególnych przedmiotów i będą publikowane sukcesywnie na naszej stronie internetowej.


Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113