Ułatwienia dostępu

Biblioteka informuje


Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy ogłasza konkurs w ramach projektu „Giganci Kujaw i Pomorza”.

Biblioteka zaprasza uczniów klas 6–8 i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie internetowym „Marian Rejewski – gigant nauki Kujaw i Pomorza“, który polega na wykazaniu się wiedzą i/lub umiejętnością sprawnego poszukiwania informacji, głównie ze Ľródeł cyfrowych.

Dla uczestników przygotowano formularz online zawierający 21 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności oraz 2 zadania do wykonania, które będą wymagały uruchomienia wyobraĽni i zaangażowania w poszukiwanie kodu do sejfu.

Formularz ukaże się na tej stronie 31 maja 2021 r. o godz. 17.00 i będzie aktywny do 6 czerwca (do godz. 21.00). Lepiej rozpocząć zabawę niezwłocznie po aktywacji formularza z pytaniami, bo kto pierwszy prześle więcej poprawnych odpowiedzi, ten zwycięży. Wśród nagród są głośniki bluetooth, gry i książki.

Można wcześniej przygotować się do konkursu przeglądając pakiet Ľródeł ze strony internetowej biblioteki.

Cele konkursu, warunki uczestnictwa i szczegóły przebiegu opisane są w regulaminie.

Zapraszamy do zabawy i rywalizacji!

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113