Ułatwienia dostępu

730 rocznica nadania praw miejskich Grudziądzowi

" Nasze miasto- Jubilat!
 
W tym roku obchodzimy 730. rocznicę nadania praw miejskich Grudziądzowi. W ramach obchodów powyższego jubileuszu nasza szkoła również włącza się w szereg działań, które odbywają się na terenie miasta w ramach jego urodzin.

Oddajemy Wam poświęconą powyższemu jubileuszowi wystawę w bibliotece szkolnej, która została przygotowana przez p. Sylwię Grodkowską, jak również wykonaną przez Waszą koleżankę i kolegę- prezentację na temat zasad lokowania miasta wraz z historią Grudziądza, jego najważniejszymi zabytkami, która została zaprezentowana w wyjątkowo ciekawy sposób.

W programie obchodów 730. rocznicy powstania Grudziądza, uczniowie klas trzecich pod opieką nauczycieli historii, zapoznają się z wystawą plenerową, usytuowaną na płycie Rynku Głównego, która została poświęcona 100. rocznicy wizytowania Grudziądza przez Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Szanownemu Jubilatowi, cała społeczność szkolna życzy: dalszego rozkwitu, niech pięknieje nasze miasto, dając nam powód do dumy z tego, że mieszkamy w tak szacownym, a jednocześnie nowoczesnym mieście".
730 rocznica nadania praw miejskich Grudziądzowi
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113