Ułatwienia dostępu

Realizacja od 1.09.2009 do 31.012.2009

W w/w okresie zajęcia w ramach projektu realizowały 22 klasy technikum.
Od początku realizacji w projekcie uczestniczyło 721 uczniów. W obecnym roku szkolnym deklaracje uczestnictwa złożyło 172 uczniów.
552 uczniów uczestniczy w zajęciach z matematyki, 131 w zajęciach przygotowujących do egzaminu i 73 w zajęciach przygotowujących do egzaminu na uprawnienia SEP.
Nauczyciele realizujący projekt przeprowadzili testy diagnozujące z matematyki w klasach I we wrześniu.
W klasach maturalnych przeprowadzono próbne egzaminy maturalne z matematyki oraz próbne egzaminy zawodowe.
Zorganizowano 2 wycieczki do zakładów. W wycieczce do firmy WILK ELEKTRONIK S.A. wzięło udział 30 uczniów klas informatycznych. Organizatorem wycieczki był M. Kowalczyk. Młodzież podczas zwiedzania zakładu mogła zapoznać się z technologią pamięci RAM.
W wycieczce do Rafinerii Gdańskiej wzięło udział 45 uczniów klas technikum ochrony środowiska. Uczestnicy mogli zapoznać się z technologią i urządzeniami stosowanymi w przykładowej oczyszczalni ścieków.
W grudniu młodzież uczestniczyła w wykładzie poprowadzonym przez dr Mścisława śrutka pracownika Wydziału Elektrotechniki i Telekomunikacji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Tematem wykładu były "systemy czasu rzeczywistego".
Dużym zaciekawieniem cieszyły się pokazy poprowadzone przez studentów koła naukowego tego wydziału.
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113