Ułatwienia dostępu

103 rocznica wybuchu zwycięskiego dla Polaków zrywu powstańczego, Powstania Wielkopolskiego

Uczennice z naszej szkoły: Dominika Podgórska i Agata Chmal z klasy 4 TAM, weszły do ścisłego finału zwycięzców w konkursie z okazji 103. rocznicy wybuchu zwycięskiego dla Polaków zrywu powstańczego, Powstania Wielkopolskiego. 

Dzień 27 grudnia na pamiątkę tego wydarzenia obchodzimy jako Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Ten zryw Wielkopolan w sposób szczególny zapisał się w historii Polski, przyczyniając się do ukształtowania granic i umocnienia się odradzającego się po 123 latach niewoli, państwa polskiego. Nasze koleżanki zajęły w tym konkursie organizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza- p. Macieja Glamowskiego, w kategorii: prezentacja multimedialna na temat Powstania Wielkopolskiego, odpowiednio: Dominika Podgórska- II miejsce, Agata Chmal- III miejsce

Serdecznie laureatkom gratulujemy; odebranie nagród nastąpi w miesiącu lutym 2022. W załączeniu znajdują się linki do prezentacji obu laureatek.

Linki do prezentacji:

Prezentacja Dominika Podgórska 4 TAM


Prezentacja Agata Chmal 4 TAM
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113