Ułatwienia dostępu

Współpraca uczniów ZST z firmą ABB


Uczniowie ZST - #RoboticTeamGrudziądz: Magdalena Szymaniak z 1TM, Patryk Wasilewski i Robert Kobylski z 2TM5 oraz Julian Wojanowski i Jakub Ambroziak z 2TAM5 rozpoczynają współpracę z firmą ABB w ramach projektu „Koło Naukowe ABB”. Pierwsze wirtualne spotkanie z ABB w najbliższy wtorek 23. marca 2021. Opiekunem koła i projektu jest p. Marcin Jabłoński.
Trzymajmy kciuki za naszych!!!

Koło Naukowe ABB jest inicjatywą skierowaną do ambitnych studentów i uczniów szkół technicznych myślących o urzeczywistnieniu ciekawego i innowacyjnego pomysłu z niżej wymienionych, szeroko pojmowanych dziedzin techniki:
- mechatroniki,
- elektroniki,
- energetyki,
- inżynierii materiałowej,
- informatyki,
- oraz innych pokrewnych.

Wszystkie te obszary działalności stanowią podstawę istnienia współczesnej cywilizacji, decydując o powszechnym dostępie do energii elektrycznej oraz zapewniając wydajne i ekologiczne metody wytwarzania.

Centrum Badawcze ABB zlokalizowane w Krakowie jest inicjatorem wielu projektów skierowanych do studentów uczelni technicznych w Polsce.
ABB zapewnia dogodne warunki do prowadzenia wysokiej jakości badań naukowych:
- dostęp do narzędzi,
- finansowanie materiałów,
- wsparcie naszych profesjonalistów,
- bezcenne doświadczenie,
- dodatkowe możliwości rozwoju i dalszej współpracy.


Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113