Lekcje online

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach informuję, że z inicjatywy Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, od poniedziałku 16 marca 2020r. zostanie uruchomiona Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, która będzie nadawać lekcje online – wykłady, pokazy, warsztaty – z piętnastominutowymi przerwami na pytania i dyskusję.

Od 16 marca będą to zajęcia dla uczniów klas maturalnych, a w dalszej kolejności dla uczniów klas młodszych.

Program zajęć i transmisja online na www.kujawsko-pomorskie.pl oraz www.edupolis.pl

Proszę wszystkich uczniów ZST o zapoznanie się z programem zajęć i uczestniczenie w lekcjach.

Adam Szewczuk