"100 pytań na stulecie"

Dnia 23.01.2020r. w auli Zespołu Szkół Technicznych odbył się konkurs z okazji 100 lecia powrotu Grudziądza do Macierzy; " 100 pytań na stulecie". W konkursie brały udział klasy pierwsze technikum      4 i 5 letniego.

Zwyciężyła klasa I B 4 letnia, II m-ce zajęła klasa I Mechatroniczna 4 letnia oraz
III m- ce klasa I Analityczna 4 letnia.

Konkurs przygotowały nauczycielki historii pani Barbara Mańska- Borowska oraz Arleta Karwowska.
Wszystkim klasom dziękujemy za udział i doping, gratulujemy zwycięzcom 🏆. Nagrody ufundowało kino Helios.

Dziękujemy również uczniom klasy IV mechatronicznej za pomoc w prowadzeniu i organizacji konkursu.
#Helios