XXX Rajd Pieszy "Odzyskanie Niepodległości - 1918"

Dnia 9 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXX rajdzie pieszym "Odzyskanie Niepodległości - 1918". Organizatorami rajdu było SKKT PTTK nr 61 "Sznurówki" przy Szkole Podstawowej nr 12, Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" Oddział PTTK Grudziądz.

Dominika Müller z klasy III Tan i Kacper Narewski z klasy II TM zajęli I miejsce w konkursie wiedzy.

Celem rajdu było uczczenie 101 rocznicy odrodzenia się państwowości polskiej, czynny wypoczynek wśród turystów regionu grudziądzkiego.

Trasa: Pętla tramwajowa Tarpno - Cytadela - Błonia Nadwiślańskie - Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Moniuszki 14 (ok. 10km)

Osoby biorące udział w rajdzie pieszym:

Oliwia Syrek z klasy II Tam ,
Kacper Narewski z klasy II TM,
Dominika Müller z klasy III Tan.