XXVIII Zimowa Impreza na Orientację EKOTONA 2019

16 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVIII Zimowej Imprezie na Orientację EKOTONA 2019 zorganizowanej przez KInO Ekoton przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Bazą imprezy był Ośrodek Wypoczynkowy Delfin nad Jeziorem Rudnickim. Uczniowie z naszej szkoły startowali w trzech kategoriach ze względu na stopień zaawansowania: TU – trasa średnio zaawansowana, TT - trasa niezaawansowana i TP - trasa dla początkujących poruszając się po okolicznym lesie Rudnickim.

Osoby biorące udział w zawodach:

Dominik Nowakowski i Paweł Ćwiek z klasy IV AeO w kategorii TU zajęli I miejsce i uzyskali 30 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Laura Dmitrowska z klasy IV AeO w kategorii TT uzyskała 1 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Kacper Narewski z klasy I TM w kategorii TU uzyskał 5 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Miłosz Gorczewski i Bartosz Zdanowicz z klasy III TM w kategorii TP.