Konkurs historyczny pod hasłem:" Wyboista droga do niepodległości"

W dniu 08-11-2018 roku sześcioro uczniów z naszej szkoły pod opieką p. Barbary Mańskiej Borowskiej wzięło udział w konkursie historycznym, który został zorganizowany przez nauczycieli historii z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Grudziądzu.

Konkurs pod hasłem:" Wyboista droga do niepodległości" wpisał się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Naszą szkołę reprezentowali w konkursie uczniowie z klasy 3bTInf.:

- Michał Łuczak
              - Aleksander Kruczkowski
              - Bartosz Mazur
              - Marta Otolska

oraz uczniowie z klasy 3cTInf.:

- Jakub Kirsz
             - Grzegorz Stark.

Oprócz udziału w części konkursowej, podczas której uczniowie naszej szkoły wykazali się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej, reprezentanci naszej szkoły mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez uczniów I LO, którego głównym przesłaniem, było ukazanie burzliwej drogi Polaków do Niepodległości.