Listopad w Planetarium

- 7.11  godz. 18:15  - "Słońce, nasza najbliższa gwiazda " - zajęcia dla dzieci z wczesniejszymi zapisami mailowymi ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Prowadzący: Grzegorz Rycyk. Wstęp wolny.

- 14.11  godz. 18:00 - Obserwacje astronomiczne wizualne oraz fotograficzne. W przypadku złej pogody omówienie aktualnego nieba pod kopułą planetarium. Prowadzący: Sebastian Soberski. Wstęp wolny.

- 21.11  godz. 18:15  - "Poznajemy Układ Słoneczny" - zajęcia dla dzieci z wczesniejszymi zapisami mailowymi ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Prowadzący: Grzegorz Rycyk. Wstęp wolny.

- 29.11  godz. 18:00 - Obserwacje astronomiczne wizualne oraz fotograficzne. W przypadku złej pogody omówienie aktualnego nieba pod kopułą planetarium. Prowadzący: Sebastian Soberski. Wstęp wolny.

- Zajęcia Międzyszkolngo Koła Astronomicznego (darmowe zajęcia):
    - poniedziałki, godz.15:10 - uczniowie szkół średnich,

- Rezerwacja seansów: