XVI Rajd Pieszy "święto Ziemniaka"

22 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Rajdzie Pieszym "święto Ziemniaka" zorganizowanym przez Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne przy Szkole Podstawowej nr 9 w Grudziądzu.

Natalia Malinowska i Aleksandra Majka z klasy I Tan zajęły I miejsce w konkursie wiedzy.

Celem rajdu była popularyzacja turystyki pieszej, pobudzenie ciekawości w poznawaniu najbliższego otoczenia, aktywne spędzenie czasu wolnego wśród turystów.

Trasa: Flisak Błonia nad Wisłą - osiedle Kopernika - osiedle Strzemięcin - Las Rudnicki - KS "Stal" w Mniszku ok.10km.

Osoby biorące udział w rajdzie pieszym:

Grzegorz Malinowski z klasy III aTinf,
Marcin Karwowski z klasy III aTinf,
Krystian Kaszuba z klasy III aTinf,
Daniel Długosz z klasy III aTinf,
Kacper Olszewski z klasy I TM,
Kacper Narewski z klasy I TM,
Mateusz Pietrzak z klasy I TM,
Laura Dmitrowska z klasy IV AeO,
Weronika Górska z klasy IV AeO.