III i IV Runda Pucharu Polski Pit Bike SM

W lipcu i sierpniu w Koszalinie odbyła się III i IV runda Pucharu Polski Pit Bike SM. Nasz uczeń Mateusz Hulewicz z klasy II TM ponownie zdobył dwa najwyższe podia. Już 30 września odbędą się decydujące wyścigi, które wyłonią zwycięzcę całego Pucharu Polski. Mateusz jest pretendentem do tytułu Mistrza Polski. „Konkurencja jest bardzo duża, zawodnicy prezentują bardzo wysoki poziom co sprawia, że nie będzie to łatwe zadanie – jednak zrobię co w mojej mocy, aby ponownie wygrać. Jest to jednak sport motorowy, a w sporcie dopóki toczy się walka na torze nic nie jest przesadzone” – mówi Mateusz #58. Zatem trzymamy kciuki !!!
Ponadto w tą sobotę (08.09.2018r.) Mateusz weĽmie udział w Mistrzostwach Polski Moto 3.
Nasz uczeń będzie jechał w barwach Rabin Racing Team na Kawasaki Ninja 250. Jest to debiut Mateusza w wyścigach Moto 3.
Więcej informacji znajdziecie na facebooku: Otopit, Pitbike.24.pl