IV Rajd Pieszy "światowy Dzień Kosmosu"

28 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Rajdzie Pieszym "światowy Dzień Kosmosu" organizowanym przez SKKT-PTTK nr 77 przy Szkole Podstawowej nr 16 w Grudziądzu.

Diana Szpejankowska z klasy I Tan i Dominik Murawski z klasy II TM zajęli I miejsce w konkursie wiedzy o kosmosie.

Celem rajdu było świętowanie światowego Dnia Kosmosu, aktywne spędzanie czasu wolnego wśród przyjaciół turystów, popularyzacja turystyki.

Trasa rajdu: Os. Lotnisko parking przy basenie - Tuszewo - Sadowo - ul. Jana Pawła II - Małe Tarpno - SP 16 ul. Kochanowskiego 19 - ok. 10km.

Osoby  uczestniczące w rajdzie pieszym:

Laura Dmitrowska z klasy III AeO,
Weronika Górska z klasy III AeO,