Ułatwienia dostępu

XIII Lokalna Impreza na Orientację EKOTONA 2018 na rzecz WOśP

13 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Lokalnej Imprezie na Orientację EKOTONA 2018, na której została również podsumowana rywalizacja w ramach Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację. 

Zespół Szkół Technicznych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajął I miejsce w Pucharze Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.
Bazą imprezy był Zespół Szkół Mechanicznych przy ul. Generała Józefa Hallera 31 w Grudziądzu. Uczniowie z naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach ze względu na stopień zaawansowania: TZ - trasa zaawansowana,  TU – trasa średniozaawansowana i TT - trasa niezaawansowana poruszając się Parku Miejskim w Grudziądzu. 

WPISOWE KAŻDEGO UCZESTNIKA ZAWODÓW ZOSTAŁO PRZEKAZANE NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY śWIˇTECZNEJ POMOCY.

Osoby biorące udział w zawodach:

Grzegorz Malinowski z klasy II aTinf i Bartosz Gross z klasy II aTinf w kategorii TT uzyskali 15 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Marcin Kołecki z klasy IV TM w kategorii TZ uzyskał  23 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Dominik Murawski z klasy II TM w kategorii TT uzyskał 12 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Patrycja Dzieżyk z klasy III AeO i Paweł Ćwiek z klasy III AeO w kategorii TU uzyskali 25 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Klaudia Wolińska z klasy I Tan w kategorii TT uzyskała 20 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Marcin Karwowski z klasy II aTinf w kategorii TT uzyskał 7 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Marcelina Lemanowicz z klasy III AeO i Weronika Górska z klasy III AeO w kategorii TT uzyskały 8 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.


Opiekun: Monika Bartoszek.
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113