XXXVII Rajd Pieszy "Przyjaciół Lasu"

20 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXVII Rajdzie Pieszym "Przyjaciół lasu" organizowanym przez SKKT "Meteor" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Grudziądzu.

Weronika Górska z klasy II TAO i Grzegorz Malinowski z klasy I aTinf zajęli I miejsce w konkursie wiedzy.

Celem rajdu było poznawanie piękna regionu i okolic Grudziądza oraz czynny wypoczynek wśród młodzieży.

Trasa rajdu: Tarpno (pętla tramwajowa) - ul. Dąbrówki - ul. Poniatowskiego (TESCO) - Olsztyńska - Trynkowa - Za Basenem - wzdłuż trynki - Ogród Botaniczny - PCK - Aleja 23 Stycznia - Portowa - BrzeĽna - Chełmińska - Narutowicza (SP 3) - około 10 km.

Osoby biorące udział w rajdzie pieszym:

Grzegorz Madej z klasy III TME,

Karol Kwiatkowski z klasy III TME,

Mateusz Pławiński z klasy I aTinf,

Paulina Kowalska z klasy I bTinf,

Marcin Lewandowski z klasy III TME.