Pożegnanie klas maturalnych 2017

W dniu 28.04.2017 roku Zespół  Szkół Technicznych uroczyście pożegnał tegorocznych abiturientów.
W trakcie uroczystości w auli ZST rozdano świadectwa ukończenia technikum oraz liczne wyróżnienia
i dyplomy.

Pośród wielu nagrodzonych uczniów  znalazło się troje, którzy otrzymali akt wpisania do Złotej Księgi Zespołu Szkół Technicznych. Byli to Łukasz Wroński z klasy 4c TI, Magdalena Warzyńska i Katarzyna Heberlein z klasy 4 TAE.

W uroczystości uczestniczyli wszyscy absolwenci, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz młodsi koledzy z klas trzecich.

Wśród zaproszonych gości znaleĽli się:
 - przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Renata Ulatowska,

- Dziekan Wydziału Technicznego Wyższej Szkoły Gospodarki dr inż. Dariusz Buchaniec,

- przedstawiciele firmy Jabil Kwidzyn