Rada Dzieci i Młodzieży

Członkowie Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej zaplanowali cykl 16 spotkań w miastach wojewódzkich, w trakcie których postarają się wspólnie z zaproszonymi gośćmi odpowiedzieć na pytanie: „Jakiej reprezentacji potrzebuje polska młodzież?”.
Do udziału w spotkaniu zapraszają wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią w tej sprawie.

Szczegółowe informacje, w tym harmonogram i zasady zgłoszenia chęci udziału w spotkaniach, znajdują się na stronie Rady Dzieci i Młodzieży na: Facebooku