ENERGA-OPERATOR wspiera naszych najlepszych elektryków

Za wyniki uzyskane w I semestrze roku szkolnego 2016/17 stypendia otrzymali najlepsi uczniowie klas
w zawodzie technik elektryk, objętych patronatem grupy energetycznej Energa-Operator SA z siedzibą
w Gdańsku.
Stypendia te  przyznawane są na semestr i wypłacane co miesiąc.
W bieżącym semestrze stypendia otrzymują:
- Dawid Laser kl. IV
- Mateusz Paluch kl. I
- Andrzej Molenda kl. IV
- Konrad Skibiński kl. III
- Radosław Pieńkowski kl. III.

Gratulujemy!

Po raz pierwszy w historii tego stypendium wśród najlepszych elektryków znalazł się uczeń klasy pierwszej.
Oficjalnego wręczenia stypendiów dokonał w dniu 23.03.2017 r. pan Krzysztof Dmoch (pierwszy z prawej) dyrektor generalny Energa-Operator Oddziału w Toruniu.
Stypendia grupy Energa-Operator SA przyznawane są naszym uczniom systematycznie od września 2013 r. na podstawie Umowy o Współpracy zawartej pomiędzy szkołą a Energa-Operator SA z siedzibą w Gdańsku, odnowionej w roku 2016.
Na terenie obejmowanym przez Oddział w Toruniu jesteśmy jedyną szkołą objętą patronatem tej firmy.