XXXV Rajd Pieszy "Pamięci Generała Pruszyńskiego"

21 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXV Rajdzie Pieszym "Pamięci Generała Pruszyńskiego". Organizatorem było Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" przy Klubie Centrum Szkolenia Logistyki oraz Urząd Miejski w Grudziądzu.

Grzegorz Malinowski z klasy I aTinf i Dominik Murawski z klasy I TM zajęli I miejsce w okolicznościowym konkursie wiedzy.

Celem rajdu było uczczenie 97 rocznicy powrotu Grudziądza do Macierzy, poznanie walorów krajoznawczych, historycznych i przyrodniczych regionu grudziądzkiego, czynny wypoczynek wśród przyjaciół - turystów.

Trasa rajdu: SP 21 os. Lotnisko - Gać - Węgrowo - Wielka Księża Góra (ok. 10km).

Osoby biorące udział w rajdzie pieszym:

Karolina Maryniak z klasy I Toe

Joanna Rogotzka z klasy I Toe

Oliwia Więckowska z klasy III TAEo

Julia Smulska z klasy III TAEo

Krzysztof Kocik z klasy IV Teo.