Ułatwienia dostępu

XII Lokalna Impreza na Orientację EKOTONA 2017 na rzecz WOśP

14 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Lokalnej Imprezie na Orientację EKOTONA 2017, na której została również podsumowana rywalizacja w ramach Pucharu Grudziądza 2016 w Marszach na Orientację. 

Zespół Szkół Technicznych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajął I miejsce w Pucharze Grudziądza 2016 w Marszach na Orientację.

Bazą imprezy było I Liceum Ogólnokształcące przy ul. Sienkiewicza 27 w Grudziądzu. Uczniowie z naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach ze względu na stopień zaawansowania: TU – trasa średniozaawansowana i TT - trasa niezaawansowana poruszając się po Starówce w Grudziądzu. 

WPISOWE KAŻDEGO UCZESTNIKA ZAWODÓW ZOSTAŁO PRZEKAZANE NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY śWIˇTECZNEJ POMOCY.

Osoby biorące udział w zawodach:

Grzegorz Malinowski z klasy I aTinf i Dominik Murawski z klasy I TM w kategorii TT zajęli II miejsce i uzyskali 20pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

            

Paweł Ćwiek i Igor Wach z klasy II AeO w kategorii TU zajęli II miejsce i uzyskali 27pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

        


Wiktoria Ryszkowska, Laura Dmitrowska z klasy II AeO i Jan Krawiecki z klasy I TAM w kategorii TT uzyskali 11pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

Marcin Kołecki z klasy III TM w kategorii TU uzyskał 23pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

Patrycja Dzieżyk i Paulina Fieberg z klasy II AeO w kategorii TU uzyskały 22pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.


W klasyfikacji indywidualnej Pucharu Grudziądza 2016 w Marszach na Orientację uczniowie zajęli następujące miejsca:

- w kategorii TJ wzięło udział 46 uczestników: 

Marcin Kołecki z klasy III TM zajął III miejsce w kategorii TJDominik Nowakowski z klasy II AeO zajął IV miejsce w kategorii TJ

Patrycja Dzieżyk z klasy II AeO zajęła VIII miejsce w kategorii TJ

Paweł Ćwiek z klasy II AeO zajął XVII miejsce w kategorii TJ

Paulina Fieberg z klasy II AeO zajęła XVIII miejsce w kategorii TJ

Marcelina Lemanowicz z klasy II AeO zajęła XIX miejsce w kategorii TJOpiekun: Monika Bartoszek.

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113