XI Lokalna InO EKOTONA 2016

17 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Lokalnej InO EKOTONA 2016 organizowanej przez KInO EKOTON im. Jacka Chodziutko przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Bazą zawodów była ścieżka Przyrodniczo - Ekologiczna w Białochowie.
Uczniowie naszej szkoły startowali w kategorii TU - trasa średnio zaawansowana i kategorii TT - trasa niezaawansowana, poruszając się po lesie.

Osoby uczestniczące w marszu na orientację:

Marcin Kołecki z klasy III TM w kategorii TU uzyskał 24 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2016 w Marszach na Orientację.

Dominik Nowakowski i Paweł Ćwiek  z klasy II TAeO w kategorii TT uzyskali 17 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2016 w Marszach na Orientację.

Patrycja Dzieżyk, Paulina Fieberg i Marcelina Lemanowicz z klasy II TAeO w kategorii TT uzyskały 9 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2016 w Marszach na Orientację.