II Rajd Pieszy "światowy Dzień Kosmosu"

16 kwietnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Rajdzie Pieszym "światowy Dzień Kosmosu" organizowanym przez SKKT-PTTK nr 77 przy Szkole Podstawowej nr 16 w Grudziądzu.

Podczas rajdu został przeprowadzony konkurs wiedzy o kosmosie, w którym Marcin Kołecki z klasy II TM i Michał Stefanowski z klasy I AeO zajęli II miejsce

Celem rajdu było świętowanie światowego Dnia Kosmosu, aktywne spędzanie czasu wolnego wśród przyjaciół turystów, popularyzacja turystyki pieszej.

Trasa rajdu: Poniatowskiego (Tesco Tarpno) - Lipowa (ZSRol) - Wielka Księża Góra - Droga Kurpiowska - Łyskowskiego - Kochanowskiego (SP 16) - ok. 11 km.

Osoby uczestniczące w rajdzie pieszym:

Marcin Kołecki z klasy II TM,

Michał Stefanowski z klasy I TAe,

Weronika Ryszkowska z klasy I TAe,

Dominik Dąbkowski z klasy II TME.