Ułatwienia dostępu

XXV Zimowa Impreza na Orientację EKOTON 2016

27 lutego 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXV Zimowej Imprezie na Orientację EKOTON 2016, II Runda Pucharu Grudziądza w Marszach na Orientację organizowanej przez KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu. 

Jarosław Malinowski z klasy IV Te w kategorii TU zajął III miejsce i uzyskał 25 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację.Bazą zawodów była świetlica Gminna w Zakurzewie koło Grudziądza. Uczniowie z naszej szkoły startowali w kategorii TU - dla średnio zaawansowanych, TT - dla niezaawansowanych i TP - dla początkujących poruszając się po lesie. 

Osoby uczestniczące w zawodach:

Marcin Kołecki z klasy II TM i Patryk Jandernal z klasy IV TM w kategorii TU uzyskali 20 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Patrycja Dzieżyk i Paulina Fieberg  z klasy I AeO w kategorii TU uzyskały 21 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Marcelina Lemanowicz z klasy I AeO w kategorii TU uzyskała 18 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Fabian Jarząb i Dominik Nowakowski z klasy I AeO w kategorii TU uzyskali 19 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Joanna Piotrowska z klasy III TAe i Michał Piotrowski z klasy I AeO w kategorii TT uzyskali 3 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Małgorzata ścibior z klasy II AeO w kategorii TP.


Opiekun: Monika Bartoszek.
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113