XXV Zimowa Impreza na Orientację EKOTON 2016

27 lutego 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXV Zimowej Imprezie na Orientację EKOTON 2016, II Runda Pucharu Grudziądza w Marszach na Orientację organizowanej przez KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Jarosław Malinowski z klasy IV Te w kategorii TU zajął III miejsce i uzyskał 25 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację.

Bazą zawodów była świetlica Gminna w Zakurzewie koło Grudziądza. Uczniowie z naszej szkoły startowali w kategorii TU - dla średnio zaawansowanych, TT - dla niezaawansowanych i TP - dla początkujących poruszając się po lesie.

Osoby uczestniczące w zawodach:

Marcin Kołecki z klasy II TM i Patryk Jandernal z klasy IV TM w kategorii TU uzyskali 20 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Patrycja Dzieżyk i Paulina Fieberg  z klasy I AeO w kategorii TU uzyskały 21 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Marcelina Lemanowicz z klasy I AeO w kategorii TU uzyskała 18 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Fabian Jarząb i Dominik Nowakowski z klasy I AeO w kategorii TU uzyskali 19 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Joanna Piotrowska z klasy III TAe i Michał Piotrowski z klasy I AeO w kategorii TT uzyskali 3 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2016.

Małgorzata ścibior z klasy II AeO w kategorii TP.