XXXVIII Nocne Marsze na Orientację w Toruniu

5 grudnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXVIII Nocnych Marszach na Orientację organizowanych przez Klub Imprez na Orientację PTTK "SKARMAT" przy SM "Na Skarpie" w Toruniu.

Filip Chudecki z klasy II TME i Jarosław Malinowski z klasy IV Tel w kategorii TU zajęli II miejsce
i uzyskali 27pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.

Baza zawodów znajdowała się w pobliżu pętli autobusowej przy ul. Szosa Chełmińska na osiedlu Toruń - Wrzosy. Zawodnicy poruszali się po okolicznym lesie.

Osoby biorące udział w zawodach:

Patryk Jandernal z klasy IV TM w kategorii TU uzyskał 18pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.

Patrycja Dzieżyk, Agata Gończewska i Daniel Lewandowski z klasy I TAe w kategorii TM uzyskali 21pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.