VIII Jesienne Manewry Ekotona 2015

21 listopada 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Jesiennych Manewrach Ekotona 2015
w Marszach na Orientację. Organizatorem był KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Jarosław Malinowski z klasy IV Tel w kategorii TU zajął III miejsce i uzyskał 27 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.

Bazą zawodów był Zespół Szkół w Mokrem. Uczniowie poruszali się po lesie w okolicy Aeroklubu Nadwiślańskiego - Lotnisko Lisie Kąty.

Osoby biorące udział w zawodach:

Agata Gończewska i Daniel Lewandowski z klasy I TAe w kategorii TM uzyskali 20pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.

Fabian Jarząb i Dominik Nowakowski z klasy I TAe w kategorii TM uzyskali 23pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2015 w Marszach na Orientację.

Marcelina Lemanowicz i Wiktoria Ryszkowska z klasy I TAe w kategorii TP.

Patrycja Dzieżyk, Paulina Fieberg z klasy I TAe i Małgorzata ścibior z klasy II AeO w kategorii TM - poza klasyfikacją.

Patryk Jandernal z klasy IV TM w kategorii TM - poza klasyfikacją.