Ułatwienia dostępu

Spotkanie z podróżnikiem


Polskie Towarzystwo Geograficzne oraz Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii zaprasza do sali kinowej Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego w Grudziądzu, ul.Hoffmanna 1, w dniu 8 paĽdziernika 2015 o godz. 17:00 na spotkanie z podróżnikiem Władysławem Labudą.
Tytuł spotkania "W 974 dni dookoła świata. Jak podróżować za darmo?"

Zapraszamy na ekscytujące spotkanie z niesamowitym podróżnikiem Władysławem Labudą, który w trakcie swojej długiej, prawie 3-letniej podróży okrążył świat. Przez ten czas odwiedził Anglię, Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Chile, Australię i Malezję, Nie wydał przy tym ani złotówki na noclegi - udowadniając przy tym że pieniądze nie są przeszkodą aby podróżować.

W trakcie swojej długiej podróży, Władysław Labuda dokumentował spotkane na swojej drodze osoby. Zadając im pytania: Kim jesteś? Dlaczego żyjesz? Czym są pieniądze dla Ciebie. Pytał o największą porażkę, sukces, przyczynę i kierunek ludzkiego bytu. Po kilkudziesięciu wywiadach, stworzył krótki film "Nomadzi", który na tegorocznym festiwalu podróżniczym Kolosy, otrzymał główną nagrodę im. Pawła Edmunda Strzeleckiego.Niebawem ukaże się również książka, osobisty pamiętnik z podróży dookoła świata, sprawdĽcie to:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dookola-swiata-za-grosze,171068.html
https://polakpotrafi.pl/projekt/jak-podrozowac-za-darmoImageImage
Image Image Image
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113